Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że futbol to jedna z najmocniej popularnych sportowych dyscyplin na ziemi. Niemal codziennie przed ekranami zasiada sporo sympatyków, którzy mają marzenie śledzić swoich piłkarzy na boisku. Chociażby dlatego zostały stworzone różne zmagania, które gromadzą najbardziej uzdolnione ekipy w całej Europie. Na chwilę obecną najbardziej elitarnymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To w nich możemy spotkać najzdolniejsze zespoły z Europy zakończonego sezonu. Została stworzona jednak też Europa League, gdzie rywalizują między sobą nieco gorsze drużyny. Nie oznacza to jednak, że Europa League jest niedobór pięknych akcji. Rozgrywane w tych rozgrywkach starcia bardzo często są bardzo ekscytujące i dostajemy szansę by obejrzeć wiele trafień. W dzisiejszym poście chcemy skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z AC Milan. To dwie drużyny, które w przeszłości święciły wygrane na kontynencie europejskim, a w tej chwili skupiają się nad zbudowaniem własnej marki.

Zdaniem wielu znawców to jest jedna z najciekawszych par 1/8 finału zmagań Europa League. Bolesnym minusem tego meczu jest to, że fani nie mogą śledzić go na żywo z trybun. Gracze AC Milan fenomenalnie zaczęli to spotkanie. wicelider Premier League nie najlepiej zaczął ten pojedynek i jedenastka z Mediolanu miała ochotę prędko wykorzystać ten fakt. Milan w trakcie piętnastu minut strzelił do bramki dwukrotnie. Te gole nie zostały jednak przyznane. Dwukrotnie bramki piłkarzy Milanu były unieważniane przez sędziego tego starcia. W pierwszej odsłonie sympatycy przed ekranami telewizorów nie doczekali się bramek. Mnóstwo emocji było natomiast w drugiej połowie. Druga połowa dużo pozytywniej zaczęła się dla Manchesteru United. Kolejny raz swoją fantastyczną predyspozycję pokazał Fernandes. Świetnie dograł futbolówkę do Amada Diallo, a ten bez problemu wstrzelił piłkę do siatki AC Milan. Wiele wskazywało na to, iż gospodarze dowiozą korzystny rezultat do końca spotkania, jednak AC Milan był w stanie wyrównać pod koniec. Dla Milanu trafienie upolował Simon Kjaer i mecz zakończył się remisowym wynikiem 1:1.