Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Przez ostatnich kilka lat, rozrasta się copywriting online oraz zapotrzebowanie na niego. Nie ma co się dziwić, ponieważ codziennie pojawiają się nowe strony internetowe, na których potrzebna jest odpowiednio zredagowana treść. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doświadczonego copywritera, który sprawnie napisze wysoko jakościowe teksty, nawet w przeciągu 48 godzin.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie można znaleźć także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze kompetentny copywriter SEO. textbookers praca https://www.behance.net/platfortextboo .

Na portalu, copywriterzy tworzą treści w aż trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, jest to jedna z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, a także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Każdy copywriter freelancer może zacząć pracę na portalu, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.