Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego tak ważne jest, żeby umieszczone na niej treści były jak najwyższej jakości. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, decydują się na zlecenie tego zadania copywriterowi, który napisze dla nich zarówno teksty marketingowe lub też specjalnie zoptymalizowane teksty pozycjonerskie. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. Na stronie można znaleźć także teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Zlecenia na portalu realizowane są w aż trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. https://www.behance.net/textbookers/ . Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, w wolnym czasie realizując teksty i otrzymując za to dogodne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.