Strona internetowa jest bezsprzecznie wizytówką firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli chodzi o teksty, to z pomocą przychodzi copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Jego głównym zadaniem jest stworzyć tekst zgodny z zasadami content marketingu a także przyciągnąć i utrzymać uwagę czytelnika. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które poszukują wysokich jakościowo tekstów oraz szybkiej realizacji zleceń.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nie ma co się dziwić, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. Na stronie można znaleźć także opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze kompetentny copywriter SEO.

Zlecenia są realizowane w trzech językach, w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. copywriter-cennik-2022.pl praca copywriter . Cena za teksty tworzone przez pisarzy zatrudnianych przez portal jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. Klient bez problemu może sam zdecydować o długości tekstu, doborze fraz oraz ilości ich powtórzeń. Wygodną formą doładowania konta, są specjalne punkty, będą ce odpowiednikiem konkretnych kwot. Copywriter cennik dokładnie określa stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeśli okaże się, że treść nie do końca odpowiada wymaganiom klienta, ma on całkowite prawo do odesłania go do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Dodatkowo, każdy copywriter freelancer może zacząć tutaj pracę, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.