Top Model z pewnością przyciąga sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury a także prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów gromadzących się przed telewizorami. W dodatku gościnnie pojawia się kilka cenionych i znanych w świecie mody osobistości, jak znane modelki, redaktorki pism, bądź też światowej sławy fotografowie.

W tym sezonie o miano Top Model walczyć będzie 14 osób, wśród których znajdują się również osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w złotym kolorze jurorzy przyznają osobie, która posiada rzeczywiste predyspozycje do zostania modelką lub modelem, dzięki czemu taki uczestnik natychmiast wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest głosem osób głosujących online, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

O czym jest program Top Model?

Top Model oferuje możliwości rozwinięcia się i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc w każdej edycji na zgłoszenie decyduje się spora ilość chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różnorodne konkurencje, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w prawdziwym świecie mody. Zadaniem jurorów jest ocena ich zmagań i decyzja o tym, który z zawodników musi odpaść w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, kto stanie się dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. O to miano konkuruje całkiem sporo wartych uwagi modelek i modeli, w związku z tym z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz